Sportclub Irene 1

Shirtsponsor

 

Programma



Uitslagen
Stand

Stand periode 1

Stand periode 2

Stand periode 3

Beker

Wedstrijdverslagen

Er zijn geen berichten gevonden

Er zijn geen berichten gevonden

Er zijn geen berichten gevonden

Historisch overzicht trainers Sportclub Irene 1
SeizoenKlassePlaatsTrainer(s)
1949/19503E1Kampioen !!Sjraar Kneepkens (speler/trainer) opgevolgd door Jan Lodensteyn.
1950/19512A7Sjaak Hovens
1951/19522A4Sjaak Hovens
1952/19532B4Sjaak Hovens
1953/19542B6Sjaak Hovens
1954/19552B8Sjaak Hovens vervangen door Hoeb Huys
1955/19562B2Willems en Hoeb Huys
1956/19572B1Kampioen (zonder promotie)Willems en Hoeb Huys
1957/19582B1Kampioen !!Willems
1958/19591C1Kampioen !!Joseph Vereb 2e plaats algeheel landskampioenschap Zondag amateurs. 1) Gouda 2) Spcl. Irene 3) Esca Arnhem
1959/19601C3Lajos Tóth
1960/19611D2de Zeeuw
1961/19621F3de Zeeuw
1962/19631F7de Zeeuw
1963/19641F7Dumoulin
1964/19651F7Dumoulin
1965/19661F9Werner Grosz
1966/19671F9Werner Grosz
1967/19681F6Joseph Vereb
1968/19691F8Joseph Vereb
1969/19701F8Joseph Vereb
1970/19711F9Dré Stoffels, tot 1 december geassisteerd door Werner Grosz
1971/19721F9Dré Stofels
1972/19731F12DegradatieWerner Grosz, vervangen door Wim Blokland
1973/19742B11John Walstock, vervangen door Lowie (Wieke) Hendriksen
1974/19752B1Kampioen !!Frans Swinkels
1975/19761F2Fritz Pliska
1976/19771F3Fritz Pliska
1977/19781F12DegradatieFritz Pliska, vervangen door Theo Staaks
1978/19792B5Jacques Simons
1979/19802B7Jacques Simons
1980/19812B12DegradatieJacques Simons, vervangen door Harry Heynen
1981/19823B12DegradatieArie Pieneman
1982/19834G8Arie Pieneman
1983/19844G2Sjef Siero
1984/19854G6Huub Lafleur
1985/19864G3Lambert Linders
1986/19874G6Lambert Linders
1987/19884G1Kampioen !!Jeu Heger
1988/19893D6Jeu Heger
1989/19903D2Wiel van Ophoven
1990/19913D8Wiel van Ophoven
1991/19923D4Wiel van Ophoven
1992/19933D2Wiel van Ophoven
1993/19943D2Jacques Weeres
1994/19953D8Jacques Weeres
1995/19963D6John Timmermans
1996/19973D5John Timmermans
1997/19983D6Jeu Heger
1998/19993D10DegradatieJeu Heger
1999/20004G4Erick Verschuren
2000/20014G5Erick Verschuren
2001/20024E10DegradatieErick Verschuren, vervangen door Ber Vinken en Piet Denessen
2002/20035E5Huub Verheijden
2003/20045D2Periode + Promotie nacomp.Huub Verheijden
2004/20054E3Huub Verheijden
2005/20064E3Periode + Promotie nacomp.Eric Caasenbrood
2006/20073C8Eric Caasenbrood
2007/20083C5Eric Caasenbrood
2008/20093C8Ger van Rosmalen
2009/20103C5Periode + Promotie nacomp.Ger van Rosmalen
2010/20112H14DegradatieErick Verschuren
2011/20123C6Erick Verschuren
2012/20133C9John Versleeuwen
2013/20143C10John Versleeuwen vervangen door Ferdie Heijmans en Theo v.d. Berg
2014/20153C3Ferdie Heijmans, Theo v.d. Berg en Jerino Lekatompessy
2015/20163C7Ferdie Heijmans, Theo v.d. Berg en Jerino Lekatompessy (opgevolgd door Joeri Janssen)
2016/20173CFerdie Heijmans, Theo v.d. Berg en Twan Hol
2017/20182Grad Xhofleer