Sportclub Irene 1

Shirtsponsor

 

Programma



Uitslagen
Stand

Stand periode 1

Stand periode 2

Stand periode 3

Beker

Team berichten

Er zijn geen berichten gevonden

Wedstrijdverslagen

Sportclub Irene 1 – Excellent 1 (1-0)

Sportclub Irene 1 – Excellent 1 (1-0)

Sportclub Irene 1 - Excellent 1 (1-0) Sportclub Irene 1 wint nipt van Excellent 1 Zondag 09 april stond de thuiswedstrijd tegen Excellent op het programma. In Oploo werd de overwinning in de slotminuten uit handen gegeven. De tegenstander wist in de blessuretijd nog...

Lees meer

Er zijn geen berichten gevonden

Er zijn geen berichten gevonden

Historisch overzicht trainers Sportclub Irene 1
SeizoenKlassePlaatsTrainer(s)
1949/19503E1Kampioen !!Sjraar Kneepkens (speler/trainer) opgevolgd door Jan Lodensteyn.
1950/19512A7Sjaak Hovens
1951/19522A4Sjaak Hovens
1952/19532B4Sjaak Hovens
1953/19542B6Sjaak Hovens
1954/19552B8Sjaak Hovens vervangen door Hoeb Huys
1955/19562B2Willems en Hoeb Huys
1956/19572B1Kampioen (zonder promotie)Willems en Hoeb Huys
1957/19582B1Kampioen !!Willems
1958/19591C1Kampioen !!Joseph Vereb 2e plaats algeheel landskampioenschap Zondag amateurs. 1) Gouda 2) Spcl. Irene 3) Esca Arnhem
1959/19601C3Lajos Tóth
1960/19611D2de Zeeuw
1961/19621F3de Zeeuw
1962/19631F7de Zeeuw
1963/19641F7Dumoulin
1964/19651F7Dumoulin
1965/19661F9Werner Grosz
1966/19671F9Werner Grosz
1967/19681F6Joseph Vereb
1968/19691F8Joseph Vereb
1969/19701F8Joseph Vereb
1970/19711F9Dré Stoffels, tot 1 december geassisteerd door Werner Grosz
1971/19721F9Dré Stofels
1972/19731F12DegradatieWerner Grosz, vervangen door Wim Blokland
1973/19742B11John Walstock, vervangen door Lowie (Wieke) Hendriksen
1974/19752B1Kampioen !!Frans Swinkels
1975/19761F2Fritz Pliska
1976/19771F3Fritz Pliska
1977/19781F12DegradatieFritz Pliska, vervangen door Theo Staaks
1978/19792B5Jacques Simons
1979/19802B7Jacques Simons
1980/19812B12DegradatieJacques Simons, vervangen door Harry Heynen
1981/19823B12DegradatieArie Pieneman
1982/19834G8Arie Pieneman
1983/19844G2Sjef Siero
1984/19854G6Huub Lafleur
1985/19864G3Lambert Linders
1986/19874G6Lambert Linders
1987/19884G1Kampioen !!Jeu Heger
1988/19893D6Jeu Heger
1989/19903D2Wiel van Ophoven
1990/19913D8Wiel van Ophoven
1991/19923D4Wiel van Ophoven
1992/19933D2Wiel van Ophoven
1993/19943D2Jacques Weeres
1994/19953D8Jacques Weeres
1995/19963D6John Timmermans
1996/19973D5John Timmermans
1997/19983D6Jeu Heger
1998/19993D10DegradatieJeu Heger
1999/20004G4Erick Verschuren
2000/20014G5Erick Verschuren
2001/20024E10DegradatieErick Verschuren, vervangen door Ber Vinken en Piet Denessen
2002/20035E5Huub Verheijden
2003/20045D2Periode + Promotie nacomp.Huub Verheijden
2004/20054E3Huub Verheijden
2005/20064E3Periode + Promotie nacomp.Eric Caasenbrood
2006/20073C8Eric Caasenbrood
2007/20083C5Eric Caasenbrood
2008/20093C8Ger van Rosmalen
2009/20103C5Periode + Promotie nacomp.Ger van Rosmalen
2010/20112H14DegradatieErick Verschuren
2011/20123C6Erick Verschuren
2012/20133C9John Versleeuwen
2013/20143C10John Versleeuwen vervangen door Ferdie Heijmans en Theo v.d. Berg
2014/20153C3Ferdie Heijmans, Theo v.d. Berg en Jerino Lekatompessy
2015/20163C7Ferdie Heijmans, Theo v.d. Berg en Jerino Lekatompessy (opgevolgd door Joeri Janssen)
2016/20173CFerdie Heijmans, Theo v.d. Berg en Twan Hol