Programma

Op deze pagina publiceren wij de wedstrijdprogramma’s van de komende weken, inclusief de veld- en lokaalindeling en, voor zover bekend en van toepassing, de namen van de scheidsrechters.

Uitslagen publiceren wij op de pagina Uitslagen en op de individuele pagina van een team. Op deze teampagina’s publiceren wij ook het wedstrijdprogramma van betreffende teams en de actuele standen (competitie en beker).

Zondag 9 December zijn allemaal de wedstrijden afgelast!

Senioren
Zondag 9 December 2018ScheidsrechterLokaalVeld
ThuisUit
44586Sportclub Irene 9VV Kessel 410:00Steechs, L.J.G. (Leon), Verlaak, JMJ (Joop)174
45370Sportclub Irene 10H.B.S.V. 410:00Kusters, J.C. (Jack)11143
47761Sportclub Irene 7F.C. Roerdalen 210:00Fokkens, J. (John)9132
37441Sportclub Irene 2Merefeldia 211:30L. Vane 681
47735Sportclub Irene 5Leunen 312:00Colbers, M.M. (Mat)354
53582Sportclub Irene 8Helden 612:00Hensberg, R.G.M.TH (Roger) van243
36630Sportclub Irene 1Volharding 114:00Jordy de Goeij171
Junioren
Zaterdag 8 December 2018ScheidsrechterLokaalVeld
ThuisUit
58485Sportclub Irene JO11-2SJVV JO11-1G08:4512
26395Sportclub Irene JO10-4GIVO JO10-308:4512
60138Sportclub Irene JO10-5Wittenhorst JO10-408:45133 ¼
60927Sportclub Irene JO9-3VVV'03 JO9-109:15454 ¼
60917Sportclub Irene JO9-4GBEVO JO9-109:1545
26358Sportclub Irene JO10-1GFC'33 JO10-109:156144 ¼
22699Sportclub Irene JO12-1Venlosche Boys JO12-210:00Jop Bonten782 1/2
22087Sportclub Irene JO13 2007-1DBS JO13 2007-110:1511131
31157Sportclub Irene JO8-4GH.B.S.V. JO8-210:45133 1/4
Sportclub Irene JO8-1Sportclub Irene JO8-210.45113 1/4
22163Sportclub Irene JO13-3VV Kessel JO13-212:00Roel Bergmans244
17624Sportclub Irene JO15-3BEVO JO15-1G12:45Huub Bloemers562
19124Sportclub Irene JO14-1Nuenen JO14-112:45Hen Schroemges8113
58318Sportclub Irene JO19-1DESM JO19-114:30Rob van Vuuren171
Dames
G-Team
Veteranen
Senioren
Zondag 9 December 2018Scheidsrechter
49769H.B.S.V. 3Sportclub Irene 3Afgelast
47340RKSVN 2Sportclub Irene 4Afgelast
Junioren
Zaterdag 8 December 2018Scheidsrechter
23860FCV-Venlo JO11-2Sportclub Irene JO11-4G08:45
27080MMC Weert JO10-1Sportclub Irene JO10-209:00
55982RKMSV JO11-2Sportclub Irene JO11-309:30
61420S.V. Oostrum JO9-1Sportclub Irene JO9-2G11:00
12830Wittenhorst JO13-1Sportclub Irene JO13-111:15
18139H.B.S.V. JO15-2GSportclub Irene JO15-412:00
21591DES Swalmen JO13-1Sportclub Irene JO13-212:00
12314NWC JO15-1Sportclub Irene JO15-113:00
15843FCV-Venlo JO17-2Sportclub Irene JO17-213:00
12050DVO JO17-1Sportclub Irene JO17-115:00
Dames
19799Sportclub Leeuwen MO15-1Sportclub Irene MO15-110:30
G-Team
Veteranen
Senioren
Zondag 16 December 2018ScheidsrechterLokaalVeld
ThuisUit
47722Sportclub Irene 44MVC'19 410:00Steechs, L.J.G. (Leon), Verlaak, JMJ (Joop)174
47752Sportclub Irene 74Slekker Boys 211:00Kusters, J.C. (Jack)11143
49934Sportclub Irene 34IVO 312:00Fokkens, J. (John)9132
47730Sportclub Irene 54Meterik 212:00Boonen, L.C. (Louis)681
53578Sportclub Irene 84Venlosche Boys 312:00Colbers, M.M. (Mat)354
Junioren
Zaterdag 15 December 2018ScheidsrechterLokaalVeld
Beker 3e RondeThuisUit
Dames
61456Sportclub Irene MO15-14ST RKOSV Achates/De Zwaluw MO15-110:15Tom Munten171
G-Team
Veteranen
Senioren
Zondag 16 December 2018Scheidsrechter
36582Helvoirt 1Sportclub Irene 114:30R.J de Graaf
Junioren
Zaterdag 15 December 2018Scheidsrechter
21023Stiphout Vooruit JO13 2007-1Sportclub Irene JO13 2007-110:45
15344ST SV United/BVV'27 JO17-1Sportclub Irene JO17-215:00
Beker 1/8 finale
61332Helden JO15-1GSportclub Irene JO15-112:30
Dames
G-Team
Veteranen