Programma

Op deze pagina publiceren wij de wedstrijdprogramma’s van de komende weken, inclusief de veld- en lokaalindeling en, voor zover bekend en van toepassing, de namen van de scheidsrechters.

Uitslagen publiceren wij op de pagina Uitslagen en op de individuele pagina van een team. Op deze teampagina’s publiceren wij ook het wedstrijdprogramma van betreffende teams en de actuele standen (competitie en beker).

Week 41: 9 t/m 15 oktober 2017
Senioren
ScheidsrechterLokaalVeld
Zondag 15 oktober 2017ThuisUit
22176RKVVO 1-Sportclub Irene 114:30n.n.b.
40344Sportclub Irene 2-Swalmen 211:30J. Kusters171
51206Venlosche Boys 3-Sportclub Irene 3Verplaatstnaar 22-10
47914Sportclub Irene 4-DEV-Arcen 3Vervallen
60231Sportclub Irene 4-DEV-Arcen 210:00J. Geijbels242
49649Sportclub Irene 5-Panningen 412:00J. Fokkens683
54651Bieslo 3-Sportclub Irene 612:00
47289Sportclub Irene 7-Helden 512:00W. Leijsten1192
50598Belfeldia 5-Sportclub Irene 8Verplaatstnaar 17-12
47785Sportclub Irene 9-Kwiek Venlo 611:00L. Steechs354
56931FC Maasgouw VR1-Sportclub Irene VR110:30
Junioren / Pupillen
ScheidsrechterLokaalVeld
Dinsdag 10 oktober 2017ThuisUIt
Vriendschappelijk
Sportclub Irene JO8-1-Sportclub Irene JO9-118:00236
Woensdag 11 oktober 2017
13286Haelen JO17-1-Sportclub Irene JO17-219:30
24482Sportclub Irene JO13-4-Blerick JO13-418:306114
16363Venlosche Boys JO11-1-Sportclub Irene JO11-119:00
Donderdag 12 oktober 2017
Beker, poule
7403Sportclub Irene JO14-1-Venlosche Boys JO14-119:30W. Schreurs824
Zaterdag 14 oktober 2017
11311Wittenhorst JO19-1-Sportclub Irene JO19-114:30n.n.b.
13213Sportclub Irene JO19-2-Helden JO19-115:00R. Steffanie1352
54704Sportclub Irene JO17-1-HVCH JO17-115:00T. Sluiszen181
13286Haelen JO17-1-Sportclub Irene JO17-2Verplaatstnaar 11-10
32660Sportclub Irene JO17-3-Baarlo JO17-1Vervallen
62181MVC '19 JO17-2-Sportclub Irene JO17-3Vervallen
11787SML JO15-1-Sportclub Irene JO15-113:30
13675Sportclub Irene JO15-2-Panningen/Egchel JO15-1Verplaatstnaar 07-10
29282Sportclub Irene JO15-3-Baarlo JO15-1Vervallen
63352Sportclub Irene JO15-3-Venlosche Boys JO15-3GVerplaatstnaar 16-12
27639FCV-Venlo JO15-4-Sportclub Irene JO15-412:00
Sportclub Irene MO13-1Vrij
12381Sportclub Irene JO13-1-Venlosche Boys JO13-112:00H. Bloemers2111
18649GFC'33 JO13-1G-Sportclub Irene JO13-2Vervallen
29698Panningen/Egchel JO13-1-Sportclub Irene JO13-3Verplaatstnaar 16-12
24482Sportclub Irene JO13-4-Blerick JO13-4GVerplaatstnaar 11-10
20394Sportclub Irene JO13-5-Reuver JO13-412:45473
15993Sportclub Irene JO11-1-Brevendia JO11-1GVerplaatstnaar 16-12
34048Sportclub Irene JO11-2-FCV-Venlo JO11-109:454144
26422Sportclub Irene JO11-3-Venlosche Boys JO11-208:451112
31721Sportclub Irene JO11-4-RKDSO/DEV-Arcen JO11-108:451112
23637Venlosche Boys JO11-4-Sportclub Irene JO11-5Verplaatstnaar 25-10
19620H.B.S.V. JO11-4-Sportclub Irene JO11-609:30
16924Reuver JO11-5-Sportclub Irene JO11-709:15
16901Baarlo JO11-5G-Sportclub Irene JO11-810:30
35471Sportclub Irene JO9-1-Blerick JO9-109:15123
19618Helden JO9-1-Sportclub Irene JO9-209:00
14650SVC 2000 JO9-2-Sportclub Irene JO9-3Vervallen
61806HBSV JO9-1-Sportclub Irene JO9-309:00
18394Baarlo JO9-2-Sportclub Irene JO9-409:00
29999Sportclub Irene JO9-5-Sparta'18 JO9-408:452134
17237Sportclub Irene JO8-1-Blerick JO8-1Verplaatstnaar n.n.b.
26588Baarlo JO8-1-Sportclub Irene JO8-209:00
33343Sportclub Irene JO8-3-America/Meterik JO8-109:151133
26693Helden JO8-2G-Sportclub Irene JO8-410:45
Vriendschappelijk
Sportclub Irene JO14-1-Merefeldia JO15-110:15n.n.b.582
Toernooien
Mini-F toernooiSportclub Irene10:0063+71
G-voetbal
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 14 oktober 2017ThuisUit
35325Spcl. Irene/TSC '04 G1-Venlosche Boys G211:00
Veteranen
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 14 oktober 2017ThuisUit
Sportclub Irene A-S.V. Lottum16:00n.n.b.363
S.V. Grashoek-Sportclub Irene B17:00
Week 42: 16 t/m 22 oktober 2017
Senioren
ScheidsrechterLokaalVeld
donderdag 19 oktober 2017ThuisUit
Beker, 2-de ronde
61405MVC'19 2-Sportclub Irene 220:00n.n.b.
Zondag 22 oktober 2017
24282Sportclub Irene 1-NWC 114:30R. Koster171
51206Venlosche Boys 3-Sportclub Irene 311:00
54709Sportclub Irene 6-Reuver 412:00J. Kusters243
Beker, 2-de ronde
61405MVC'19 2-Sportclub Irene 2Verplaatstnaar 19-10
61403Grashoek 2-Sportclub Irene 4Verplaatstnaar 24-10
61425SV Venray 9-Sportclub Irene 710:00
Junioren / Pupillen
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 21 oktober 2017ThuisUit
11219Merefeldia JO19-1-Sportclub Irene JO19-115:00n.n.b.
54749Sportclub Irene JO17-1-Best Vooruit JO17-115:00J. Brouns171
11301SVC 2000 JO17-1-Sportclub Irene JO17-214:30n.n.b.
62185RKSVN JO17-1-Sportclub Irene JO17-315:00
61937Sportclub Irene JO13-2-Volharding JO13-2G12:008113
30145Sportclub Irene JO9-2-Vesta JO9-110:45153
Beker, 2-de ronde
62739Venlosche Boys JO13-1-Sportclub Irene JO13-112:00
62750Sportclub Irene JO11-6
-Bieslo JO11-209:15152
62806Sportclub Irene JO11-7-FCV-Venlo JO11-510:45362
62891Sportclub Irene JO9-4-Hegelsom JO9-110:45363
Beker, 3-de ronde
62820Sportclub Irene JO11-1-Blerick JO11-110:15241
Toernooien
Mini-F toernooiS.V. Blerick10:00
Veteranen
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 21 oktober 2017ThuisUit
DEV Arcen-Sportclub Irene A17:00
Sportclub Irene B-HBSV16:00J. Kusters362
Week 43: 23 t/m 29 oktober 2017
Senioren
ScheidsrechterLokaalVeld
Dinsdag 24 oktoberThuisUit
Beker, 2-de ronde
61403Grashoek 2-Sportclub Irene 419:30
Zondag 29 oktober 2017
22544Beerse Boys 1-Sportclub Irene 114:30n.n.b.
41564Panningen 3-Sportclub Irene 212:00n.n.b.
Sportclub Irene 3Vrij
Sportclub Irene 4Vrij
45057Sportclub Irene 5-Kwiek Venlo 512:00J. Fokkens
48754Sportclub Irene 6-Belfeldia 412:00L. Steechs
52572Sportclub Irene 7-Reuver 512:00W. Leijsten
Sportclub Irene 8Vrij
53444Blerick 7-Sportclub Irene 911:30R. Janssen
56787Sportclub Irene VR1-Haelen VR110:00J. Geijbels
Junioren / Pupillen
ScheidsrechterLokaalVeld
Maandag 23 oktober 2017ThuisUit
61806HBSV JO9-1-Sportclub Irene JO9-118:30
Woensdag 25 oktober 2017
23637Venlosche Boys JO11-4-Sportclub Irene JO11-518:30
16924Reuver JO11-5-Sportclub Irene JO11-719:00
Beker, 2-de ronde
62491Sportclub Irene JO19-1-Venlosche Boys JO19-119:30B. Schenk
Zaterdag 28 oktober 2017
11327Sportclub Irene JO19-1-Bekkerveld JO19-115:00J. Thomassen
13077Swalmen JO19-1-Sportclub Irene JO19-215:00n.n.b.
54683Scharn JO17-1-Sportclub Irene JO17-115:00n.n.b.
13510Sportclub Irene JO17-2-Roggel JO17-115:00J. Vermeer
32774VV Kessel JO17-1-Sportclub Irene JO17-3Vervallen
62182Sportclub Irene JO17-3-Reuver JO17-215:00n.n.b.
11798Sportclub Irene JO15-1-Nuenen JO15-112:00T. Jeurissen
13717FC Oda JO15-1-Sportclub Irene JO15-214:30
14793Helden JO15-2-Sportclub Irene JO15-3Vervallen
15330Sportclub Irene JO15-4-Blerick JO15-3G12:45W. Schreurs
18525Sportclub Irene JO14-1-Margriet JO14-112:45H. Schroemges
24828RKVB MO13-1-Sportclub Irene MO13-110:30
12415RKSVN JO13-1-Sportclub Irene JO13-110:45
20584Sportclub Irene JO13-2-Sportclub Irene JO13-3Vervallen
61940Sportclub Irene JO13-2-sv Oostrum JO13-1G12:00
28679Sportclub Irene JO13-4-Swalmen JO13-3G10:15
15012Blerick JO13-4G-Sportclub Irene JO13-512:00
Sportclub Irene JO11-1Vrij
22732H.B.S.V. JO11-2-Sportclub Irene JO11-209:30
19841Reuver JO11-1-Sportclub Irene JO11-309:15
18327GFC'33 JO11-2G-Sportclub Irene JO11-411:15
61292Sportclub Irene JO11-5-Blerick JO11-3G08:45
15531Sportclub Irene JO11-6-Wittenhorst JO11-409:15
26931Sportclub Irene JO11-7-FCV-Venlo JO11-610:45
58540Sportclub Irene JO11-8-Helden JO11-4G10:45
19574Wittenhorst JO9-1-Sportclub Irene JO9-109:00
14180Sportclub Irene JO9-2-Oranje Blauw'15 JO9-1Vervallen
34215Sportclub Irene JO9-3-VVV'03 JO9-108:45
23369Sportclub Irene JO9-4-VV Kessel JO9-108:45
19285S.V. Lottum JO9-1-Sportclub Irene JO9-510:00
27935SV United JO8-1-Sportclub Irene JO8-1Vervallen
63566Sportclub Irene JO8-1-Berghem Sport JO8-110:45
24886Sportclub Irene JO8-2-Wittenhorst JO8-210:45
17327FCV-Venlo JO8-1-Sportclub Irene JO8-309:00
16260Sportclub Irene JO8-4-IVO JO8-209:15
G-voetbal
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 28 oktober 2017ThuisUit
Spcl. Irene/TSC '04 G1-ZSV G111:00
Veteranen
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 28 oktober 2017ThuisUit
Sportclub Irene A-RKDSO16:00n.n.b.
Panningen A-Sportclub Irene B17:00
Week 44: 30 oktober t/m 5 november 2017
Senioren
ScheidsrechterLokaalVeld
Zondag 5 november 2017ThuisUit
24365Sportclub Irene 1-Rood Wit V 114:30n.n.b.
41827Sportclub Irene 2-Linne 211:30J. Kusters
54695Sportclub Irene 3-Meterik 212:00W. Leijsten
47271Sportclub Irene 4-FCV-Venlo 410:00R.v.Hensberg
52227BEVO 3-Sportclub Irene 510:30
44871Baarlo 4-Sportclub Irene 612:30
52194MVC'19 5-Sportclub Irene 710:30
52887VV Kessel 5-Sportclub Irene 812:00
48506Sportclub Irene 9-H.B.S.V. 711:00J. Geijbels
56880Baarlo VR2-Sportclub Irene VR110:00
Junioren / Pupillen
ScheidsrechterLokaalVeld
Vrijdag 3 november 2017ThuisUit
54587Sportclub Irene JO17-1-Topsport Adam/CTO E.19:00
Zaterdag 4 november 2017
11125SHH JO19-1-Sportclub Irene JO19-116:00n.n.b.
13086Sportclub Irene JO19-2-Panningen/Egchel JO19-115:00n.n.b.
13295Egchel/Panningen JO17-1-Sportclub Irene JO17-214:30
62183Helden JO17-2-Sportclub Irene JO17-315:00
11812DZC '68 JO15-1-Sportclub Irene JO15-110:00n.n.b.
13739Sportclub Irene JO15-2-Merefeldia JO15-112:45n.n.b.
15657Sportclub Irene JO15-3-RKMSV JO15-1Vervallen
63353Sportclub Irene JO15-3-Reuver JO15-212:45n.n.b.
21459GFC'33 JO15-3G-Sportclub Irene JO15-412:45
32744Wilhelmina Boys JO14-1-Sportclub Irene JO14-113:00
27030SVC 2000 MO13-1-Sportclub Irene MO13-110:30
12446Sportclub Irene JO13-1-Someren JO13-1G12:00n.n.b.
61941DEV-Arcen/RKDSO JO13-1-Sportclub Irene JO13-211:30
29187Sportclub Irene JO13-3-VVV'03 JO13-110:15n.n.b.
33315Sportclub Irene JO13-5-Sportclub Irene JO13-412:45
21805Sportclub Irene JO11-1-Blerick JO11-109:15
30375Sportclub Irene JO11-2-Belfeldia JO11-109:15
21034Sportclub Irene JO11-3-FCV-Venlo JO11-108:45
22870Sportclub Irene JO11-4-FCV-Venlo JO11-308:45
29816Belfeldia JO11-3G-Sportclub Irene JO11-510:30
22289RKDSO/DEV-Arcen JO11-2-Sportclub Irene JO11-609:30
35498Sparta'18 jo11-4G-Sportclub Irene JO11-710:15
33561Baarlo JO11-6-Sportclub Irene JO11-810:30
16154Sportclub Irene JO9-1-Vitesse'08 JO9-108:45
34274Belfeldia JO9-1-Sportclub Irene JO9-209:30
23851Swalmen JO9-1G-Sportclub Irene JO9-309:00
61808H.B.S.V. JO9-1-Sportclub Irene JO9-409:00
30462Sportclub Irene JO9-5-Sparta'18 JO9-508:45
17966Sportclub Irene JO8-1-Sportclub Irene JO8-2Vervallen
63567SV Brandevoort JO8-1-Sportclub Irene JO8-111:00
Sportclub Irene JO8-2Vrij
14343Sportclub Irene JO8-3-Montagnards JO8-109:15
26833Venlosche Boys JO8-3-Sportclub Irene JO8-409:00
G-voetbal
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 4 november 2017ThuisUit
FC Oda G3G-Spcl. Irene/TSC '04 G114:30
Veteranen
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 4 november 2017ThuisUit
SVEB-Sportclub Irene A16:30
Sportclub Irene B-FCV-Venlo16:00J. Kusters
Week 45: 6 t/m 12 november 2017
Senioren
ScheidsrechterLokaalVeld
Zondag 12 november 2017ThuisUit
61467Kwiek Venlo 1-Sportclub Irene 114:30n.n.b.
41129Sportclub Irene 2-Bieslo 211:30n.n.b.
45539Sportclub Irene 3-America 212:00n.n.b.
51955Venlosche Boys 4-Sportclub Irene 411:00
47411Helenaveen Griendtsveen 2-Sportclub Irene 510:00P. Fleurkens
59983TSC'04 3-Sportclub Irene 610:00
45300Swalmen 3-Sportclub Irene 710:30
51468Sportclub Irene 8-H.B.S.V. 612:00n.n.b.
60749Sportclub Irene 9-VVV'03 511:00n.n.b.
Sportclub Irene VR1Vrij
Junioren / Pupillen
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 11 november 2017ThuisUit
11156FC Oda JO19-1-Sportclub Irene JO19-115:00n.n.b.
13127Sportclub Irene JO19-2-Blerick JO19-115:00n.n.b.
Sportclub Irene JO17-1Vrij
13410Reuver JO17-1-Sportclub Irene JO17-214:00n.n.b.
62184Sportclub Irene JO17-3-Belfeldia JO17-115:00T. Munten
11822Sportclub Irene JO15-1-DVV JO15-112:00n.n.b.
13618DESM JO15-1G-Sportclub Irene JO15-212:45
63354Belfeldia JO15-1-Sportclub Irene JO15-313:15
58555Sportclub Irene JO15-4-VCH JO15-2G12:45H. Bloemers
19050Sportclub Irene JO14-1-Oirschot V. JO14-112:45H. Schroemges
34852Sportclub Irene MO13-1-Slekker Boys MO13-110:15
12475Helden JO13-1-Sportclub Irene JO13-111:00
61942Sportclub Irene JO13-2-Hegelsom JO13-112:00
15323IVO JO13-1-Sportclub Irene JO13-312:00S. Theeuwen
20433Sportclub Irene JO13-4-Helden JO13-4G10:15
21721Sportclub Irene JO13-5-Swalmen JO13-3G12:45
32580H.B.S.V. JO11-1-Sportclub Irene JO11-109:30
14332IVO JO11-1-Sportclub Irene JO11-209:30
22754H.B.S.V. JO11-2-Sportclub Irene JO11-309:30
29950Hegelsom JO11-2-Sportclub Irene JO11-410:45E. Oomen
22318Sportclub Irene JO11-5-Reuver JO11-208:45
26634Sportclub Irene JO11-6-SVEB JO11-209:15
31028Sportclub Irene JO11-7-VV Kessel JO11-3G10:45
24270Swalmen JO11-4G-Sportclub Irene JO11-810:00
29034Sparta'18 JO9-1-Sportclub Irene JO9-109:00
20605Sportclub Irene JO9-2-EMS/RFC JO9-109:15
22044Sportclub Irene JO9-3-DEV-Arcen/RKDSO JO9-108:45
25358Sportclub Irene JO9-4-VVV'03 JO9-108:45
22808VVV'03 JO9-2-Sportclub Irene JO9-509:30
31285Baarlo JO8-1-Sportclub Irene JO8-1Vervallen
63568Margriet JO8-1-Sportclub Irene JO8-108:45
18308Sportclub Irene JO8-2-Wittenhorst JO8-110:45
29891Blerick JO8-3-Sportclub Irene JO8-309:00
29230Sportclub Irene JO8-4-Baarlo JO8-2G09:15
G-voetbal
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 11 november 2017ThuisUit
Spcl. Irene/TSC '04 G1-NWC G111:00
Veteranen
ScheidsrechterLokaalVeld
Zaterdag 11 november 2017ThuisUit
Sportclub Irene A-Hegelsom16:00n.n.b.
S.V. Blerick-Sportclub Irene B17:00