Sponsoring Sportclub Irene

Sportclub Irene is een voetbalclub met meer dan 900 leden. Zo’n grote vereniging vraagt om een degelijke organisatie.Vele vrijwilligers staan wekelijks en soms dagelijks klaar om te blijven werken aan de gezondheid van onze club.

Ook op maatschappelijk gebied laten wij van ons horen. Als een vereniging die graag midden in de Tegelse gemeenschap staat en die, naast de sportieve, ook haar maatschappelijke verantwoording neemt; Sponsoren, goede doelen en de jeugd van Sportclub Irene is een unieke, maar uiterst succesvolle combinatie gebleken. Wij beseffen ons namelijk dat uitsluitend een financiële donatie vragen aan bedrijven niet meer past bij de huidige tijd. Daarom proberen wij samen met (potentiële) sponsoren te zoeken naar mogelijkheden die zowel voor de club, als voor de sponsor toegevoegde waarde hebben.

Uiteraard zijn er binnen Sportclub Irene voldoende mogelijkheden om exposure voor u als sponsor te realiseren en zien wij het als onze plicht om dit voor onze sponsoren tot in de puntjes te regelen. Wij hebben de mogelijkheden voor u op een rij gezet in de sponsorpakketten.

Werving sponsoren

Onze bestuursleden houden zich ook bezig met sponsorwerving en sponsoractiviteiten. Sportclub Irene biedt diverse PR-mogelijkheden. Zo zijn er naamsvermeldingen mogelijk: borden, banners, website, digitale presentatie in kantine etc. en worden er sponsoractiviteiten gehouden waarbij genetwerkt kan worden met lokale en regionale ondernemers. Alles in een gezellige en ongedwongen sfeer.

Mocht u vragen hebben, laat het ons weten en neem vrijblijvend contact op met met één van onze bestuursleden.

U bent in elk geval van harte uitgenodigd om een kijkje te komen nemen op ons schitterende Sportpark Bakenbos en het Irene familie-gevoel zelf te ervaren. Wij kunnen u dan in de praktijk een en https://www.sportclubirene.nl/club/sportpark-de-bakenbos/ander met betrekking tot sponsoring toelichten.

Brochure

Is uw interesse gewekt? Download de brochure Sponsorpakketten Sportclub Irene.

Vrienden van Irene

Regelmatig krijgen wij het verzoek om een laagdrempelig sponsorpakket aan te bïeden voor mensen die onze club willen ondersteunen. Met “Vrienden van Irene” zetten wij hiermee een eerste stap.

Wat is Vrienden van Irene?

Iedereen die Sportclub Irene een warm hart toedraagt en de vereniging sportief & financieel wil ondersteunen kan lid worden. We vragen een bijdrage van € 60 per jaar.

Wat krijg je er voor terug?
  • Een vermelding op het “Vrienden van Irene” bord in de kantine voor de duur van 1 competitiejaar, van augustus tot juni.
  • Zeggenschap over de besteding van de opbrengst van de Vrienden van Irene.
  • 1x per jaar een nieuwsbrief om je op de hoogte te houden van de activiteiten van de Vrienden van Irene.
  • Actieve bijdrage voor jouw club: Sportclub Irene!
Hoe werkt de zeggenschap over de bestedingen?
  • Het bestuur of commissie doet een beroep op de Vrienden van Irene voor een financiële bijdrage om bepaalde faciliteiten of andere doelstellingen te kunnen realiseren.
  • De afgevaardigden van Vrienden van Irene bepalen het uiteindelijke bestedingsdoel.
Interesse?

Stuur een bericht met je naam en adresgegevens naar één van onze bestuursleden. Voor slechts € 60 per jaar steun je Sportclub Irene. Je zit nergens aan vast, ieder jaar beslis je opnieuw of je het jaar erop verder wilt gaan. We verzekeren je dat de € 60 goed besteed zal worden, bijvoorbeeld aan voetbaltechnische zaken, materialen en/of activiteiten voor onze leden.

Sponsorvoorwaarden
  1. Partijen verklaren met elkaar een overeenkomst aan te gaan krachtens welke de sponsor voor de duur van de overeenkomst, vermeld op het sponsor contract, sponsor zal zijn van Sportclub Irene met alle voor partijen daaruit voortvloeiende rechten en verplichtingen.
  2. De bijdrage van de sponsor is vermeld op het sponsor contract.
  3. De factuur zal per direct en daarna jaarlijks in kwartaal 3 van elk jaar worden toegestuurd. De betaling per bank zal binnen 30 dagen na ontvangst dienen te worden voldaan.
  4. Over de sponsoring is BTW verschuldigd.
  5. Zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Sportclub Irene is het de sponsor niet toegestaan haar rechten uit deze overeenkomst geheel of gedeeltelijk aan derden over te dragen.
  6. Het sponsorschap brengt voor de sponsor niet het recht met zich mee om zich in te laten met het beleid van Sportclub Irene.
  7. Het geen de sponsor uit hoofde van deze overeenkomst is verschuldigd, dient te worden voldaan op de door Sportclub Irene aangegeven bankrekening.
  8. Ieder beroep op opschorting, korting of verrekening met een vordering, die de sponsor meent op Sportclub Irene te hebben of te zullen krijgen, is uitgesloten.
  9. In geval van wanbetaling door de sponsor is Sportclub Irene gerechtigd haar verplichtingen uit hoofde van deze overeenkomst te staken en/of reclame uitingen van sponsor onmiddellijk (tijdelijk) te verwijderen zonder dat daartoe een ingebrekestelling of enige nadere aankondiging is vereist en onverminderd de gehoudenheid van de sponsor zijn bijdrage te blijven betalen. Alle kosten verbonden aan de inning van de kosten zijn voor rekening van de sponsor.

Heeft u vragen? Stuur een bericht naar één van onze bestuursleden

Onze sponsoren
GOUD
Bilderberg Chateau Holtmuhle www.bilderberg.nl/holtmuhle
Brand Bierbrouwerij BV www.brand.nl
DHL Global Forwarding www.dhl.nl
Funqtio www.funqtio.nl
Rabobank Venlo e.o www.rabobank.nl/venlo
Schreurs Accountants & Adviseurs www.schreurs-accountants.nl
Top-Care Fysiotherapie en Fysiofitness www.top-care.nl
Toscon Trailer Servicecenter Venlo www.toscon.com
Welsi Transport www.welsi.nl
ZILVER
Arton Dekkleden en Reclame BV www.arton.eu
FrieslandCampina Benelux www.frieslandcampina.com
Krone Nederland B.V.
Seacon Venlo Expeditie BV www.seaconlogistics.com
Verhoex Douane Advies B.V. www.verhoex.com
BRONS
Aannemingsbedrijf PH van der Velden BV www.phvandervelden.nl
Admicon VOF www.admicontegelen.nl
Aganorm www.aganorm.nl
Antares Woonservice www.thuisbijantares.nl
Aqua Fun B.V. www.aquafun-wellness.nl
Aqua Mentha B.V.
Ariens (ASE)
Assurantiekantoor Theo Michels
Automobielbedrijf Zuiderbrug / G&H www.genh.nl
AZ barbecue & Gourmet Party Serivice BV www.barbeque.nl
Bandenspecialist Kicken BV www.kicken.nl/tegelen
Bart Faassen Tegelen B.V. www.faassenhoveniers.nl
Betra B.V.
Beurskens Badkamers www.beurskens-badkamers.nl
Bouwbedrijf Geurts www.bouwbedrijfgeurts.nl
Café Brasserie ’t Vaerhoes www.vaerhoes.nl
Café D’n Tunnel
Café Sintermerte
Cas Exhibitions Partners BV www.cas.nl
Chinees restaurant De Maan
Cremers Coolcare BV www.cremers-coolcare.nl
De Jong & Partners Venlo BV www.dejongenpartners.com
Demetal www.demetal.nl
DIM www.dim.nl
ELBA Office Products B.V.
Elmec Handels- en Ingenieursbureau BV www.elmec.nl
Energa Elektra BV www.energa.nl
Erevoorzitter Hagens
Ewalds-Doucé Bloembinders & Hoveniers www.ewalds-douce.nl
Familie Korkmaz
FC Oranje
Fitpoint Health & Sportclub www.fit-point.nl
Flamingo Casino Tegelen www.flamingocasino.nl
Frans Schatorjé
Gielen Dakbedekkingen BV www.gielendakbedekkingen.nl
Goofy Kids Only www.goofykidsonly.nl
Hotel Wilhelmina www.hotel-wilhelmina.nl
ING-bank NV www.ing.nl
Jagt Lastechniek www.jagtlastechniek.com
Jans Transport B.V. www.jansbv.nl
Janssen IJzer en Metaalrecycling BV www.janssenrecycling.nl
Janssen Wuts architecten www.janssenwuts.nl
Keulen Automateriaal www.keulen.net
Koeltechniek Guus Theewen BV www.theewen.nl
Koenen & Co Venlo www.koenenenco.nl
Kok Advocaten Tegelen-Venlo www.kokadvocaten.nl
Mc Donalds www.mcdonalds.nl
Nibostone B.V. www.nibostone.nl
Notariskantoor Boerhof www.notarisboerhof.nl
Op het Veld Electro www.ophetveld-belfeld.nl
Optiek Goossens VOF www.eyewish.nl/tegelen
PerCom automatisering BV www.percom.nl
Perry Promotions www.perrypromotions.nl
Plus Verbeeten Supermarkt www.plussupermarkten.nl/verbeeten
Porcelanosa Netherlands B.V.
Profile www.profiletyrecenter.nl
Protq Safetywear www.protq.eu
Renault Trucks Limburg www.renault-trucks.net/limburg
Rova Print & Sign www.rovaprint-sign.nl
Sanders & Grubben Notarissen www.sandersgrubben.nl
Schouten Autobanden BV
Stef Beurskens Verhuizingen en Transporten www.beurskens.com
Superclean Schoonmaakservice BV www.supercleanschoonmaak.nl
TopCoat Autoschade BV www.top-coat.nl
Toscon Trailer Servicecenter Venlo www.toscon.com/venlo
Transport opleidingen Zuid Nederland B.V. www.tzn-venlo.nl
Unique Optiek www.uniqueoptiek.nl
Van Hoogstraten Fietsplus www.vanhoogstraten.nl
VDL Kusters BV www.vdlgroep.com
VeTeBe www.vetebe.nl
VOF Autorijschool Wilbers
VOF Smeets Schoenen en Lederwaren www.smeetsschoenen.nl
Volker Wessels www.volkerwessels.com
Weir Minerals Netherlands www.weirminerals.com
Wienerberger www.wienerberger.nl
Willems bouwbedrijf BV www.wbbv.nl
Wilma Sport www.wilmasport.nl