Indeling JO19 en JO17 seizoen 2017-2018

Hierbij de voorlopige indeling voor seizoen 2017\2018

De indelingen zijn in alle zorg en zorgvuldigheid samengesteld. Vergissen is menselijk.
Vragen kunt u ons stellen op dinsdag 27 of op donderdag 29 juni van 19.00 tot 20.30 en bent u welkom in de kantine van Sportclub Irene.

Nogmaals de indeling is voorlopig en kan worden aangepast bij of aan het begin van de competitie.

Bedankt voor u medewerking namens de Jeugd en Technische commissie van Sportclub Irene

JO19-1
Trainer: Ferdie Heymans (0624275021)
voornaamachternaamteam
1Juliande BitterA1
2SentayehuDerksA1
3QuinnHoltenA1
4SamHoutermansA1
5YannickMenickA1
6IliasMoridiA1
7DamianSnijdersA1
8CarlosSteeghsA1
9RikWilmsA1K
10IronGrootfaamA1
11DylanPetersA1
12ThomasDielissenA1
JO19-2
Trainer:
1MickeyGubbelsA2
2BrianHofmansA2
3RemoAmbaumA2
4Jeancy van SantenA2
5OussamaAzoumA2
6ErikRoggeA2K
7EricBiemansA2
8WassimEssaidA2
9NoudKoningsA2
10StenPeetersA2
11GianniTramontanaA2
12KarimDaddaA2
13Quinnvan der SchagtA2
14MounirAnounouA2
15YassirKojilA2
JO17-1
Trainer: Floris Rutjens (0636345261)
voornaamachternaamteam
1IllyassAzaouagheB1
2Tijnvan ZoestB1
3SvenDenessenB1
4NickEngelsB1
5NoudGeijbelsB1
6StanGiesbertzB1
7DaanKuikB1
8YuunusMah'edB1
9SvenOverduijnB1
10MaxRouleauxB1
11JobSchouenbergB1
12Teunvan der VeldenB1K
13AimaneZaynounB1
14Narjiss AhamadB1
15Finnvan de VenB1
16AbdessamadLahyaniB1
JO17-2
Trainer:
1WadieBoudaoudB2
2AbdelLazarB2
3LucBeurskensB2
4MohammedFennichB2
5GijsHaenenB2K
6HesamJahan ShahiB2
7MohamedKraiB2
8GijsBerdenB2
9JesseCoenenB2
10TommieEngelenB2
11RubenGerardsB2
12AndyHendrikxB2
13JulesOrvalB2
14MarijnTheloyB2
15Thijmvan LierB2
16LarsTerhaagB2
JO17-3
Trainer:
1MohanmmedBen HammouB3
2ThomBeurskensB3
3TimoGeijbelsB3
4DamianTinnemansB3
5MoustafaLazarB3
6RiksPolmansB3
7DennisThurlingsB3
8Jordyvan der PluijmB3
9RensVervergaardB3K
10JelleZegersB3
11Daniel Perez RodriguezB3
12MikaMuijzersB3
13MattiaCapotortoB3
14VinceHoltenB3
15RezaSharifiB3
16Noah BelebouhB3
17TimoOphovenB3
Share this