Overzicht Prestatieve Jeugd teams JO-19 t/m JO-12 Sportclub Irene 2017-2018

Update: 03-06-2017

Onderstaand de voorlopige teamindelingen van de prestatieve teams. Teams starten op Zaterdag 3 Juni met de voorbereiding op seizoen 2017/2018.  Teams, m.u.v. JO12-1, trainen of spelen oefenwedstrijden op Zaterdag Dinsdag en Donderdag tot en met Zaterdag 24 Juni. De JO12-1 zal alleen op de dinsdag en donderdag trainen.

Op Zaterdag 24 Juni worden de definitieve selecties bekend gemaakt.

Afmelden en meer informatie bij desbetreffende trainers.

Sportieve Groet,

Technische Commissie

JO-19
Trainer: Ferdie Heymans (0624275021)
voornaamachternaamteam
1OussamaAzoumA1
2KarimDaddaA1
3Juliande BitterA1
4SentayehuDerksA1
5MickeyGubbelsA1
6BrianHofmansA1
7QuinnHoltenA1
8SamHoutermansA1
9YannickMenickA1
10IliasMoridiA1
11ErikRoggeA1K
12DamianSnijdersA1
13CarlosSteeghsA1
14MillenThampirasahA1
15Quinnvan der SchagtA1
16SamVanmarisA1
17RikWilmsA1K
18ImanAminA1
19Jeancy van SantenA1
20Angelo TelferA1
21IronGrootfaamA1
22DylanPetersA1
23Jeancyvan SantenA1
24AngeloTelferA1
JO-17
Trainer: Floris Rutjens (0636345261)
voornaamachternaamteam
1IllyassAzaouagheB1
2LucBeurskensB1
3SvenDenessenB1
4NickEngelsB1
5MaikeFeltenB1
6MohammedFennichB1
7NoudGeijbelsB1
8StanGiesbertzB1
9GijsHaenenB1K
10HesamJahan ShahiB1
11MohamedKraiB1
12DaanKuikB1
13YuunusMah'edB1
14SvenOverduijnB1
15MaxRouleauxB1
16JobSchouenbergB1
17Teunvan der VeldenB1K
18AimaneZaynounB1
19Narjiss AhamadB1
20Finnvan de VenB1
21WadieBoudaoudB1
22AbdulLazarB1
JO-15
Trainer: Joep Konings (0648418815)
voornaamachternaamteam
1MyanoAvramoskiC1
2AmineBachiriC1
3SeifBen AichaC1
4BeratCan �zdemirC1
5AmjadGemmoC1
6RubenGeurtsC1
7KoenHoutermansC1
8JustinKustersC1
9NadirMarguaaC1
10FabianSmeetsC1
11RowanSnijdersC1
12RensVullingsC1
13JelleWillemsenC1
14ElineWulmsC1K
15SamPeetersC1
16Imke KesselsC1
JO-14
Trainer: Ivo Thijssen (0611740840)
voornaamachternaamteam
1JulianBossingaO14
2SemCoppenO14
3Semde HondO14
4FlipEwalsO14
5CanerKayaO14
6MarcPanzerO14
7TimPeijnenburgO14K
8Sid PijlsO14
9MaxProbstO14
10KjellSmeetsO14
11DylanoStroeksO14
12Siemvan HeesO14
13SemKeijsersO14
14AminAddarraziO14
15MendoRudolphO14
16QuinnLamersO14
17Klemen HorvatO14
JO-13
Trainer: Thomas Rogge (0621888102)
voornaamachternaamteam
1MertAkozbekD1
2JoepBerkersD1
3RobinBeurskensD1
4JopBontenD1
5AchrafDakirD1
6MikaGeeraetsD1
7EdinSalihovicD1
8JornHendriksD1
9PattonHermansD1
10NuriKojilD1
11LuukLendersD1
12BjornMussersD1
13MitchOmlandD1
14TijnProbstD1k
15TeunRoemermannD1
16AlexTopouzidisD1
17GinoWeberD1
18WesselSchonekerlD1k
JO-12
Trainer: Sierd Janssen (0683708968)
voornaamachternaamteam
1HichamAfazzazO12
2FaridBen IderO12
3AimaneBousifO12
4BeauCabboletO12
5JelleCustersO12
6MikeGeerlingsO12
7VinnGeraatsO12
8CasHalferkampsO12K
9JensHoubenO12
10JarnoJacobsO12
11MeesJanssenO12
12JaimyJoostenO12
13TomOehlenO12
14LucasStoffelsO12
15Aronvan RijnO12
16MatejSchourenO12K
17FinnTriestO12
18Clintvan WeertO12K
19PimWeemaesO12
20MohamedEssaidO12
21Edgar MkheyanO12
22DeanCoopmansO12
23SepHoubenO12
24GinoSteechsO12
25Noa van PeijO12
JO-11
Trainer: Rik Wilms (0681020758)
voornaamachternaamteam
1BadrBen AichaO11
2JesseBergmansO11
3Zouha�rBoudaoudO11
4Merijnde WildeO11
5JariEwalsO11
6SemHermansO11
7KeanoHermkesO11
8JochemJacobsO11K
9RubenJongeneelenO11
10DaniKleingeldO11
11RubenKoningsO11
12WoutKuikO11K
13SaifeddineLahianiO11
14QuinnPijlsO11
15BramSmeetsO11
16Brianvan CrooijO11
17Finnvan 't HullO11
18LennyVossO11
19QuinnZelenO11
JO-9
Trainer: Danny Beurkens (tel. nr. onbekend)
voornaamachternaamteam
1RensAelmansO9K
2NassimAit MansourO9
3ThuurBeurskensO9
4PepijnBillekensO9
5JonahEwalsO9
6JeremyFranssenO9
7BenjaminGubbelsO9
8GlennKiasolaO9
9JensKlerkenO9
10IhsanKojilO9
11BerkayPolatO9
12DaniSchreursO9
13Semvan der SommenO9
14SemZelenO9
15ImadKarimO9
16Timovan RooijO9K

 

 

Share this